Inspiracje Stylizacje

JESIEŃ IDZIE, NIE MA NA TO RADY

Lato minęło niepostrzeżenie. Czas urlopów za nami. Skwar i słoneczna ciepłota powoli staje się wspomnieniem. Podczas wakacji miałyśmy małą nieplanowaną przerwę we wspólnych sesjach. Bo to wyjazdy, bo to sprawy rodzinne. Jednak nie ustawałyśmy w wysiłkach by uważnie obserwować to, co w modzie się dzieje. A także by zaopatrywać się w ciekawe ciuchy w lumpkach lub na wyprzedażach w sieciówkach. Co się zmieniło podczas tego lata? Na pewno wzrosła u nas świadomość stylizowania się. Dużo rzeczy, jeśli nie większość – kupiłyśmy w second-handach. Jeśli zaglądałyśmy do sklepów – to wybierałyśmy ubrania szyte z ekologicznych materiałów.

Aż w końcu zdarzyło się takie wrześniowe popołudnie, gdy udało nam się spotkać. Tym razem na scenerię wybrałyśmy teren przy Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy. Łapałyśmy ostatnie promienie zachodzącego słońca. Ania była po pracy, po intensywnym dniu, Magda natomiast po załatwianiu różnych spraw i ogarnianiu synka. Jednak ambitnie podeszłyśmy do tematu. Przygotowałyśmy kilka stylówek, chcąc wykorzystać wspólny czas. Na miejscu okazało się jednak, że Ania jest totalnie nie w formie, a Magda z tego wszystkiego zapomniała jednego buta z pary – a były to buty wyjątkowe, z sh, bardzo w trendach. Mimo to – zdecydowałyśmy się „pocykać”. Magda na jednej nodze – niczym bocian na łące, Ania z pustką mózgową. Dlatego też ta sesja wyszła niepowtarzalnie artystyczna, w świetle schyłkowego słońca.
Jednak stylizacje nasze bardzo się ze sobą łączą. Spodnie rurki, wciąż na czasie, połączone z oversizową górą. Ania ma koszulę w jesienne barwy z internetowego lumpeksu – Wyszperane, a Magda przywdziała kolory, które są hitem nadchodzącego sezonu jesień/zima, czyli burgund i zieleń.
Wspaniale było się spotkać, w jednym bucie zrobić zdjęcia, pogapić się w żółte promienie i knuć plany na dalszy jesienny czas.

Ania ma na sobie: koszula – wyszperane.pl, spodnie – wyprzedaż Bershka, buty – Zign.pl, torebka – Anna Field, biżuteria – Ania Kruk, Marko

Magda ma na sobie: marynarka – lumpeks, bluzka – wyprzedaż Reserved, spodnie – z drugiej ręki, buty – second-hand, torebka – Pepco

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram