Inspiracje Stylizacje

WOMEN IN BLACK

O czarnych stylówkach pisałyśmy jakiś czas temu TUTAJ

Jednak było to ich wydanie jesienno-zimowe. Dziś przychodzimy do Was z propozycją stylizacji opartych na czarnym kolorze, jednak w odsłonie wiosenno-letniej.

Mówi się, że duszę można mieć czarną. I serce. I olej napędowy do diesla jest oznaczony także czarną barwą. Czerń w naszej kulturze kojarzy się z żałobą, smutkiem, złym nastrojem. Chcemy Wam trochę odczarować czerń. Bowiem jest ona przede wszystkim niezwykle elegancka, przepełniona jakby melancholią, ze szczyptą egzystencjalnych pytań o sens, koniec i czarne dziury.

Czarne total look’i nosimy cały rok niezależnie od temperatury na zewnątrz. Jedynie na co zwracamy uwagę, to: fasony i formy ubrań, bufiaste rękawy, duże baloniaste sukienki, marynarki oversize, spódnice midi; przeskalowane rozmiary; niebanalne połączenia, np. sportowa bluza z botkami na obcasie; garnitur ze sportowymi butami, dresy z sandałkami na obcasie; różne struktury materiałów: skóra, dżins z bawełną lub satyną, tiul, transparentne materiały.

Niestety, obcisłe rurki w połączeniu z za małą ramoneską i białymi butami sportowymi, w tym wypadku, nie zdadzą egzaminu, bo tak się stylizowałyśmy w roku 2008, a te lata już dawno minęły. Chociaż polska ulica nadal taką stylizacją stoi.

Czarne total look’i możemy śmiało urozmaicać dodatkami w innych kolorach, np. czerwoną lub białą torebką albo łączyć ze zwierzęcymi wzorami.

Magdalena w stylizacji z zeszłego roku w czarnej skórzanej spódnicy midi, asymetrycznym topie wykończonym łańcuchami, obszernej bluzie z kapturem i plecakiem z ekoskóry. Czapka w zebrę i botki w węża tworzą clash print, a widoczne skarpetki dodają modowego sznytu.

Ania natomiast do czarnej koronkowej sukienki założyła szary sweter z sh, motocyklową kurtkę z ekoskóry, ciężkie buty, starą torebkę i szarą czapę.

Jak możecie zauważyć sesje nasze są różne: Magdy „indoor”, Ani „outdoor”.

My już wiemy, jaki będzie nasz ulubiony letni kolor, a Wy ?

(2) Comments

  1. Już dawno, jak bloguję, nie widziałam tak fajowo świeżego i jednocześnie w starym dobrym szafiarskim stylu bloga. A czerń kocham od zawsze 🖤

    1. Dziadówy modowe says:

      Jakim cudem nam umknął ten komentarz!? to najlepsze co przeczytałyśmy od dawna <3 Jest nam bardzo, bardzo miło! Takie słowa dają motywację i kopa do dalszego działania. Dziękujemy z całego <3!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram