Inspiracje Stylizacje

ZIELONO NAM I DŻINSOWO

Ach, cóż za kolory wokół. Zieleń buchnęła prosto w twarz. Dała obuchem i trwa w swoim rozkwicie. Deszcz wzmaga jej porost, drzewa opatulone liśćmi i kwiatami, spojrzysz i łapiesz, że nastał jeden z piękniejszych czasów w roku. Melancholia zamieniła się miejscem z nadzieją. To ona nas nakręca, łapiemy spojrzenia obcych, lekki uśmiech pojawia się na naszych twarzach, w końcu możemy, bo odsłoniliśmy usta.

Jednocześnie nasze stylizacje stały się lżejsze, niekonwencjonalne, nieoczywiste. Denim to jeden z wiodących trendów w sezonie wiosna-lato 2021. Niezmiennie modny jest niebieski dżins. W stylizacjach boho: z obszernymi transparentnymi bluzkami, sandałami, butami z noskiem w szpic, z kowbojkami. Nawet sam Valentino wszedł we współpracę z chyba najsławniejszą firmą, specjalizującą się w dżinsach – Levi’s. W nowym sezonie niebieskie odcienie najmodniej zestawiać z bielą, kremem, beżem, czernią, granatem. W stylizacjach klasycznych lub z nutą boho. Warto sięgnąć po oversize’owe fasony z wyrazistymi butami i dodatkami, nawiązujące do estetyki westernowej.

Bardzo fashion jest łączenie także denimu ze skórą. Płaszcze, kurtki, ramoneski, czy skórzane spodnie, spódnice i np. dżinsowe katany. Pamiętajmy, by nie były kuse, przymałe.

Magda ma na sobie płaszcz skórzany z sh, dłuższą sukienkę dżinsową założyła do spodni kulotów, do tego brązowe zamszowe kowbojki, torebka ze sztucznym futerkiem z lumpeksu, ważną rolę odgrywają inne dodatki, jak boho kolczyki w złocie i żółta kwietna opaska we włosach.

Ania założyła dżinsy slouchy, skórzaną ramoneskę z drugiego obiegu, zwyklak t-shirt, do tego torbę shopper z lumpeksu, buty z długim noskiem i odkrytymi piętami oraz biżu: złoty łańcuch i minimalistyczne kolczyki.

Ruszamy w drogę, własną, niezależną, nową, by spełniać swoje marzenia i realizować z pełną uwagą i czułością najtajniejsze pragnienia. Chodźcie z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram