Inspiracje Stylizacje

WEŹ SIĘ ZACHWYĆ!

Bycie w świecie jest sprzężone z przyrodą, czy tego chcemy, czy nie. Możemy udawać, że miejska dżungla jest naszym naturalnym środowiskiem – jesienna aura i tak nas dogoni. Znajdzie nas wszędzie: w ciemnym poranku, kiedy niedospane budzimy się do pracy, chłodzie wiatru wędrującego z Północy, czy żółtym liściu, który wylądował na iskrzących się w przygasającym słońcu włosach.

Łatwiej jest żyć, odnajdując, w każdej zmianie piękno. My to piękno świata podziwiałyśmy w ostatnią sobotę. Zachwycone październikowymi kolorami, słonecznym światłem, otulone jesiennym ciepłem. Wybrałyśmy się centrum, a przy okazji rozmów i spaceru, udokumentowałyśmy te piękne chwile, oczywiście ze stylówkami w tle 😉

Nieraz pisałyśmy o czerni, którą obie uwielbiamy i która sprawdza się o każdej porze roku. To formy tworzą całość. Czerń i szarości nie muszą być nudne, kiedy pomieszamy różnorodne faktury, kształty i warstwy. Ania tak właśnie zrobiła – na lumpeksowy luźny garnitur w tenisowy prążek zarzuciła ulubiony płaszcz z Zara z zeszłego roku. Do tego czapa, miękka torebka na łańcuszku i …loafersy – bezsprzeczny hit sezonu. Te pochodzą z H&M, obecnie jest spory wybór takich butów dostępny w sieciówkach. Złota biżuteria spina całość i voilà!

Spódnica mini stała się nieodłącznym elementem mody kobiecej od czasów lat ’60 – tych, kiedy została zaprojektowana przez Mary Quants. Wówczas zrobiła furorę wśród młodych angielek i od razu pojawiła się na okładce Vogue. Potem, w zależności od obowiązujących trendów, jej popularność raz malała, raz rosła. Jednak moda zawsze do niej wraca. Obecnie przeżywa swoje kolejne 5 minut. Zmieniają się tylko sposoby noszenia. Kozaki za kolano, mokasyny ze skarpetkami albo ciężkie buty będą doskonale współgrały z małą spódniczką w sezonie jesień – zima 21/22.

Magda w mini w nieśmiertelną kratę w połączeniu z czerwonym golfem i klasycznym trenczem – wszystkie te rzeczy pochodzą z lumpeksów. Na nogach wyczekane, upragnione martensy, które dodają całej stylizacji luzu. Szpilki popsułby w tym przypadku wszystko 🙂 Kolczyki swoim kolorem podbijają sweter – te są wyjątkowe: ceramiczne, ręcznie robione od Robi się. Zajrzyjcie na jej profil, bo tworzy cuda! My jesteśmy zachwycone!

Kolczyki ceramiczne od Robi się.

Dobrego czasu Wam, dziadowskie ściski! Niech Wasza jesień będzie cudowna <3.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram