Inspiracje Przemyślenia Stylizacje

WIOSENNY WYPAD ZA MIASTO

Jak wspaniale jest wyjechać, choć na chwilę, nawet jeśli ta chwila trwa dwa dni. Wspaniale jest oderwać się od codziennych trosk, życia, w którym odczuwa się braki, tęsknoty, bolączki. Mózg się resetuje, ciało układa się do relaksu, nastrój stanowczo na plusie.

Mamy z Magdą swoje „stado”. Czyli bliskie osoby, które spotkały się onegdaj wokół wspólnej pasji, jaką jest muzyka i taniec tradycyjny. Czas spędzony na zajęciach tańca, na wspólnych potańcówkach, imprezach, festiwalach spowodował, że przylgnęliśmy do siebie. Stado to jest jak nasza rodzina, którą lubimy nie z obowiązku, a z wyboru. Bardzo cenimy sobie ludzi z tej „watahy”. Dużo rozmawiamy, możemy na siebie liczyć, bawimy się, spotykamy, śmiejemy, płaczemy, komunikujemy też o trudnych sprawach.

Jedna z naszych, Monika, miała urodziny. Z tej okazji pojechaliśmy na wieś, w gm. Narew, to domu jednego z naszych stadowych kompanów. Piękne okoliczności, budząca się przyroda do wiosny, czas spędzony razem, we wspólnocie, w bezpiecznym kręgu – to wszystko wpłynęło na cudowny, niezmącony pobyt. Były tańce, były długie pogaduchy, było pyszne jedzenie, popitka, tort, prezenty. Niektórzy poszli spać o 4 rano…

Ania na tę okazję wybrała stylizacje w jednym kolorze. Pierwszego dnia miała na sobie zieloną sukienkę zakupioną w Reserved w promocji.

Natomiast na leniwą niedzielę Ania przywdziała piękny zielony dres, także z Reserved z wyprzedaży.

Ania i Magda wraz ze stadem odwiedziły także Dąb Dunin – czyli 400 – letnie drzewo, wybrane Europejskim Drzewem Roku.

Piękne jest to, jak relacje z pozoru obcych dla siebie ludzi, stają się tak ważne, tak dobre, a wszystko w atmosferze akceptacji i życzliwości.

Fot. Joanna Krukowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram