Inspiracje

W ŚWIĄTECZNYM NASTROJU

Co prawda jesteśmy zwolenniczkami świątecznej wygody, ale czasem nawet Dziadówy lubią błyszczeć. Dlatego, zanim wskoczymy w ulubione dresy i ciepłe kapcie renifery, nie potrafimy sobie odmówić złota, srebra bądź głębokiej czerwieni, które królują w tym grudniowym czasie. Podsyłamy Wam kilka inspiracji na spotkania z przyjaciółmi, wigilie firmowe i zloty rodzinne.

Mohito, stara kolekcja.

Uwielbiamy koszule za ich uniwersalność. Te z wiązaniem pod szyją dodają szczypty elegancji i powagi. Natomiast klasyka w połączeniu z cekinami i złotymi guzikami tworzy niebanalne połączenie. Do tego futrzasta kamizelka i będzie ciepło nawet największemu zmarźluchowi!

Pepco

Do sukienek chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Wszelkie mieniące się i błyszczące materiały mile widziane. Święta to dobry czas, żeby odkurzyć rzeczy, które wydają nam się zbyt „świecące” na co dzień. Poniżej sukienka złowiona w lumpeksie za całe 6 zł.

Lumpeks.

Spódnica cała w cekinach? No jasne! Nie dajmy się przyćmić pierwszej gwiazdce 😉 W lumpeksach pojawiają się i takie perełki.

Lumpeks.

Wiecie już, że z nas sroki. Świąteczne paznokcie tylko ze złotem!

(2) Comments

  1. Agnieszka J says:

    Widzę, że mamy ulubiony zapach od D&G. Cudowna brzoskwiniowa nuta pasuje do każdej stylizacji, szczególnie kiedy za oknem szaro.

    1. Dziadówy modowe says:

      Och tak! Zapachy są nieodłącznym elementem każdego look’u, który uzupełniają i dodatkowo działają na zmysły <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram