Inspiracje Stylizacje

JAK WSZYSTKO DOBRZE SIĘ UŁOŻY, TO NIEDŁUGO SIĘ ZOBACZYMY!

„I jak wszystko dobrze się ułoży, to usłyszymy się w niedzielę” – tak w każdy piątek, przez wiele lat, kończył swoją poranną audycję Wojciech Mann w radiowej Trójce. Niestety w końcu ułożyło się źle. Redaktor po 55 latach pracy na Myśliwieckiej 3/5/7 odszedł po tym, jak odsunięto Annę Gacek od prowadzenia audycji. Wraz z nadejściem marca, w tym samym tygodniu, umarła Trójka, zniknęły aksamitne dźwięki i świat wywrócił się do góry nogami – pandemia, kwarantanna, zabójczy wirus, który nabija na swoje konto coraz więcej ofiar.

A w tym wszystkim – my – zwykli ludzie, którzy desperacko wykupujemy drożdże i próbujemy się odnaleźć w nowej rzeczywistości z niepewnym jutrem i tym co dalej. Jest to dla nas również czas dziwny i trudny, ale mimo to chcemy nadal pisać naszego bloga i starać się prowadzić zwyczajne życie, jak tylko się da.

Tym razem wzięłyśmy pod lupę marynarki. Wybrałyśmy oversize, z prostym krojem. Jak widać na przykładzie ostatnich tygodni mody, taliowane marynarki odeszły do lamusa – wybieramy długie lub krótkie, o prostym fasonie, najlepiej o 1-2 rozmiary większe, niż nosimy ubrania na co dzień. Możemy je stylizować na różne sposoby.

Marynarka to tylko oficjalne wyjścia i eleganckie spotkania? Nic bardziej mylnego! Ania postawiła na codzienny look z wykorzystaniem marynarki. Ciężkie buty i T-shirt z grafiką wyzwalają marynarkę z ciasnych ram „pani garsonki” i wprowadzają do naszego wyglądu świeżości. Ciężkie buty cały czas są hitem i nosimy je dosłownie do wszystkiego – sukienek, spódnic, szortów, szerokich spodni, rurek. Dół w postaci spódnicy midi z eko-skóry wprowadza silnie modowy element, a ciekawe kolczyki uzupełniają look.

Ania ma na sobie: marynara – lumpeks Choroszcz „U Ewy”, spódnica Pepco, buty Zign na Zalando, t-shirt – stary z szafy, nie pamiętam nawet już skąd

Zdjęcia: Magdalena Wysocka

Magda wybrała noszenie marynarki w formie sukienki. Pod spód założyła mini z eko-skóry. Pamiętajcie, że skórzane ubrania są silnym trendem nadchodzącego sezonu. Pod spód biały golf, czyli mamy warstwy, na nogi bojowe buty, czarne cienkie rajstopy, a do tego złote łańcuszki i kolczyki koła. Równie dobrze, przy takiej stylizacji marynarki, możemy założyć szorty – też będzie to wyglądało dobrze i przede wszystkim będziemy się czuć komfortowo.

Magda na sobie: marynarkę, golf, łańcuszki z lumpeksów, buty – Vinted.

Zdjęcia: Anna Kulikowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram