Goście i gościówy Dziadówek

PONADCZASOWA KLASYKA

Nasz blog jest stuprocentową kobietą, a podobno gdzie same kobiety, tam zaczyna się komplikować 😉 Dlatego dla przełamania żeńskiej aury, jako kolejnego gościa zaprosiłyśmy mężczyznę, już po raz drugi.

Bierzemy pod lupę Macieja Winnickiego, prawnika, który wieczorami, po sporządzeniu urzędowych pism i udzieleniu porad prawnych, przytula drzewa, gotuje i pasjonuje się modą. Żeby nie było nudno, Maciej chodził nie tylko po sądach, bo także wybiegi nie są mu obce. Brał udział w Fashion Inside w Centrum Kultury Śląskiej, Warsaw Fashion Day i Fresh Faces World w Radomiu.

Maciej stawia przede wszystkim na klasykę: dobrze skrojone marynarki, świetne koszule i wygodne buty. Swoje ubrania wyszukuje zarówno w lumpeksach , jak i sieciówkach. Ceni dobrej jakości minimalizm. Woli kupić jedną porządną rzecz, niż mieć kilka bubli. Naszą uwagę przyciąga jego torba, która jest skórzana, bardzo dobrze wykonana, w stylu vintage. Z pewnością posłuży kilka lat. Widać, że jest przywiązany do swoich rzeczy, obchodzi się z nimi szacunkiem, a każda z nich ma swoje miejsce.

W pierwszej stylizacji prezentuje ulubioną klasykę, za to w najlepszym wydaniu, bo nawet taką można zepsuć wybierając nieodpowiednie fasony. Dobrze dobrane dżinsy i luźna biała koszula, dla przełamania fajne sportowe buty. Pasek w spodniach to niby nic, a jednak podkręca całość. Gdybyśmy w tym przypadku ubrali się za ciasną koszulę, której guziki rozchodzą się na klatce piersiowej lub na brzuchu – popsulibyśmy wszystko. Ta zasada dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Fot. Anna Bednarczyk

Druga stylizacja jest bardziej odważna. Pierwsze skrzypce gra przepiękna satynowa koszula w animal print, którą same byśmy chętnie niosiły <3. Do tego proste dżinsy i zarzucona marynarka na ramię, która dodaje nieco nonszalancji. Mamy tutaj połączenie kolorów nieba i ziemi, czyli niebieski z beżem/brązem. Okulary słoneczne to całoroczny must have, bez względu na to czy świeci słońce, czy pada deszcz 😉

Fot. Magdalena Wysocka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram