Inspiracje Stylizacje

SKÓRA, W KTÓREJ ŻYJĘ

Ania w izolacji. Przed nią jeszcze dwa tygodnie bycia w domu. Jednak nie traci hartu ducha, a przede wszystkim zdolności kreowania ciekawych stylówek. Każdy dzień to wyzwanie. By zadbać o siebie, o swoją psyche. Kwarantanna przypomina jakiś kosmiczny szlaban od nie zidentyfikowanego rodzica.

W sobotni poranek Ania wzięła na tapetę skórę. Ostatnio nabyła dwie piękne kurtki skórzane: za 5 zł od pani Ewy oraz ciut droższą, vintage od aktorki Katarzyny Zawadzkiej. Obie skóry wyjątkowe. Każda inna. Jednak okalają ciało, zabezpieczają przed rześką jesienną aurą.

W pierwszej propozycji Ania skórę połączyła z bluzką koronkową, klasycznymi dżinsami, długimi butami na obcasie. Do tego dodatki: torebka z sh u pani Ewy także, duże kolczyki koła oraz bransoletka skórzana ze złoceniami, na wierzch nonszalancko zarzuciła koronkowy szal (też z lumpeksu).

Druga stylówka to skórzana oversizowa ramoneska, czarne lekko bufiaste spodnie z sh, bluzka w print zwierzęcy z lumpeksu, cięższe buty oraz torba w panterkę z sh z Mikołowa. Dodatki podobne: kolczyki złote, skórzana bransoletka.

Wybaczcie jakość kadrów, samodzielna sesja, gdzie podpórką były cegły z rozbiórki. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram