Inspiracje Stylizacje

CZARNY TO NIE KOLOR

…TO COŚ WIĘCEJ.

Dziadówy łączy wiele. Mamy podobne spojrzenie na modę, stosunek do świata, wspólnych przyjaciół i zainteresowania. Jest jeszcze jedna rzecz, którą razem podzielamy: uwielbienie do czerni. I pomimo, że każda z nas ma swój unikalny styl: Ania odnajduje się w stonowanych stylizacjach, a Magda lubi czasami zaszaleć kolorem, to stosunek do czerni pozostaje niezmienny.

Czerń – Najpiękniejsza. Najlepsza. Tajemnicza i dostojna jednocześnie.

Czasy kiedy czerń nosiło się wyłącznie przy okazji uroczystości żałobnych dawno minęły. Obecnie jest wyborem na każdą okazję, zarówno w wymiarze minimalistycznym, w połączeniu z drugim kolorem, np. bielą, jak i w total look’u, czyli monochromatycznym ubiorze.

Tym razem, chcemy Wam zaprezentować ostatnią z propozycji, czyli black total look, któy w tym sezonie jest bardzo pożądany.

Co zrobić, żeby było ciekawe i modowo?

Przede wszystkim zadbajmy o fasony i strukturę materiałów. Jeżeli zakładamy rurki, to wybierzmy do nich szerszą górę, również przeskalowane płaszcze są mile widziane. Zadbajmy o formę za pomocą której stworzymy swoją sylwetkę. To właśnie robi efekt „wow”. Łączmy skórę z welurem, sztuczne futro z jedwabiem, jeans z misiem albo wełną. Przeplatajmy ze sobą różnorodne tkaniny, a efekt zaskoczy nas samych.

Ania ma sobie sukienkę Reserved z eko skóry, na którą zarzuciła płaszcz z wełną Zara, dla przełamania ciężkie buty Medicine. Uzupełnieniem stylówki jest miękka torebunia z House i obowiązkowe oksy, które nosimy cały rok, również w listopadzie 😀

Magda wykorzystała letnią sukienkę z tiulu, na którą założyła czarny golf dla ocieplenia. Mamy tutaj sheer trend, czyli przezroczystości, które są nadal bardzo modne. Na wierz zarzuciła skórzaną kurtę vintage, do tego długie kozaki i torebka jamnik trzymana w ręku oraz ciemne okulary. Wszystkie rzeczy pochodzą z drugiej ręki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram