Inspiracje Stylizacje

PAŁACOWY ZAWRÓT GŁOWY

„Będąc naturalnym i szczerym, można zrobić rewolucję, wcale o to nie zabiegając.” /Christian Dior/

Warunki były dość karkołomne. Wiatr zacinał, czasem deszcz, czasem słońce wychodziło. Młody człowiek wchodził w kadr, telefon się zagubił, selfiestick nie trzymał pionu, jednak wyciągnęłyśmy ze spotkania i sesji naprawdę sporo emocji. Wcześniej pojadłyśmy rosołu, poobgadywałyśmy sprawy wagi ważkiej, jak i mniej.

Trochę też podsumowałyśmy czas naszej działalności. I doszłyśmy do wniosku, że Dziadówy stały nam się bliskie sercu, dzięki nim nabrałyśmy odwagi w po prostu byciu sobą. Do żłobka, na zakupy, na spacery przywdziewamy najlepsze lumpowe łupy, do pracy, na spotkania oblekamy się w stylowe outfity. Ogromnie cieszy nas ciuchowy zawrót głowy.

Na szczęście w modzie każdy może odnaleźć siebie i wybrać, to co mu odpowiada. Jest pełna do – wolność i wolność.

I tak: z jednej strony królują czarne formy, a z drugiej… pastele. Jak mówi Wikipedia zaliczamy do nich: „barwy jasne, łagodne, spokojne, niekrzykliwe, niejaskrawe, nieintensywne, często zawierające dużą domieszkę bieli.” Ania postawiła na fasony, dużą żółtą marynarkę z secondhandu połączyła z szerokimi dżinsami slouchy – must have tej wiosny! Pod spodem biały oversizowy bazowy t-shirt, a na nogach kolorowe koturny, które świetnie korespondują z kolorem marynarki i dodają całej stylizacji charakteru. Bardzo ważne są akcesoria, które potrafią odmienić każdy look. W tym wypadku Ania postawiłą na oksy w zacnym rozmiarze, złote łańcuszki na szyi i torebkę – worek w spokojnym kolorze.

Magda również w pastelach w nieco innym wydaniu – dla odmiany monochromatycznych. Bazową biel na całej sylwetce przełamuje szary, skórzany płaszcz z lumpka w Ostrołęce. Duża biała marynarka pełni w tym wypadku funkcję sukienki. Białe rajstopy kojarzą się z elementem komunijnym i w powszechnym mniemaniu są domeną małych dziewczynek. Ale to nic bardziej mylnego, bo są świetnym dodatkiem fashion i zachęcamy gorąco do noszenia ich cały rok! Tutaj w formie koronki, która w tym sezonie święci triumfy. Na nogach białe kowbojki, a w ręku srebrna torebka portmonetka. Celowy brak biżuterii na szyi, tylko złote wiszące kolczyki w uszach.

Polecamy: poszukiwać, sprawdzać, kreować, rewolucjonizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram