Inspiracje Stylizacje

MRÓZ, NADZIEJE, RUINY I KOLOR

Ciągnie się ta zima. Czasem spadnie śnieg, zaświeci słońce, ale w gruncie rzeczy jest szaro, ciemno i depresyjnie. Najlepszym rozwiązaniem jest…kolor! Sesja ta miała miejsce nieopodal Ani domu, ruiny domostwa świetnie zagrały scenerię do naszych stylizacji.

Życie też nieraz wydaje się w rozsypce. Choroby, niedomaganie, emocjonalne rozterki, to wszystko składa się na życiowy kalejdoskop, a zdarzenia trudno w nim przewidzieć. Jednak powoli wychodzimy na prostą, sięgamy po wzory i kolory, które jak kosmiczna energia, zaczynają w nas buzować.

Często podkreślamy, jak ważne jest dla nas wyposażanie swojej szafy w ponadczasowe ubrania, które chcemy wykorzystywać na wiele różnych sposobów. Magda w czerwonej satynowej sukience bieliźnianej, którą dobrze znacie, tym razem w roli spódnicy. W połączeniu ze swetrem z narciarskim wzorem. Do tego białe kowbojki, czerwona torebka nawiązująca kolorem do spódnicy i ciemno szary płaszcz vintage. I czapka w kolorze swetra, bo teraz mrozi, że aż strach!

Ania ma na sobie: różowy sweter, dżinsy, ciężkie buty brązowe , kurtkę z Reserved (wyprzedaż), czapkę z sh i starą torbę z szafy. Trochę starych, sprawdzonych rzeczy Ania połączyła z tymi nowymi, których brakowało jej w szafie.

Soczyste barwy w takie stalowe dni są idealną receptą!

Fot. Joanna Krukowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram