Inspiracje Stylizacje

WIOSENNE SZEROKOŚCI

Coś ta wiosna wolno się rozkręca, przyroda co prawda buchnęła zapachami kwitnących drzew, sałata w folii kiełkuje, a kwiaty w ogródkach puszczają pąki, jednak u nas na wschodzie zawsze czekamy dłużej na ciepłe dni.

Magda powróciła z wojaży zagranicznych, zatem w niedzielne popołudnie należało się spotkać i podzielić się opowieściami z ostatnich dni.

Jak często bywa: Ania i Magda nie umawiały się co do stylówek, jednak całkiem zgrabnie wyszło, ze względu na szerokie materiałowe spodnie, które urzekły i skradły nasze dziadowskie serca.

Tzw. szwedy stały się wiosennym hitem. To dzięki nim można osiągnąć nonszalancki vintage look. Takie spodnie nadają się właściwie na każdą okazję. Spotkania z przyjaciółmi, wyjście do teatru czy kina, wreszcie codzienna stylizacja do pracy. Efekt jest oszałamiający, a jego osiągnięcie niewiele kosztuje. Można zmieniać tylko dodatki: bardziej elegancka koszula czy casualowa bluzka, szwedy to wiele możliwości.

Ania ma na sobie szerokie jasne spodnie kupione na wyprzedaży w H&M, do tego koronkowa bluzka w podobnym odcieniu z lumpeksu, marynarka w drobną kratkę za 3 zł z sh oraz koszyk, który kosztował 8 zł, także z second handu. No i oczywiście: chodaki! Kupione podczas zimowych promocji.

Magda założyła ciemne szerokie spodnie i bomberkę, które pochodzą z lumpeksu, bluzkę na ramiączka z Halfprice oraz bluzę dżinsową – dar od koleżanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Follow by Email
Facebook
Instagram